AM-Trans


NASZA OFERTA:
  • spedycja krajowa
  • spedycja międzynarodowa
  • transport międzynarodowy
  • transport krajowy
  • magazynowanie


Trans.eu Certified Carrier
O FIRMIE
Początkiem działalności naszej firmy był rok 1991, wtedy to pod nazwą „EXMAR” rozpoczęliśmy eksport obuwia na Ukrainę, Mołdawię i Rosję. Szybki rozwój firmy spowodował zapotrzebowanie na usługi transportowe i w tym celu zakupione zostały pierwsze samochody dostawcze i ciężarowe marki Renault.

W 2003 r. Firma „ EXMAR „ zmieniła nazwę na „ A.M.-TRANS " i przekształciła się w spółkę jawną ( wpis do KRS nr 0000176681 ) . Chcąc w pełni wykorzystać posiadany tabor zajęliśmy się transportem krajowym i spedycją, zatrudniając doświadczonych w branży pracowników i otwierając przedstawicielstwo firmy w Wieliczce.

W 2004 roku uzyskaliśmy licencję na wykonywanie międzynarodowego przewozu drogowego rzeczy i pierwsze pojazdy wyruszyły na europejskie szlaki. Były to ciągniki siodłowe marki Scania i Renault wraz z naczepami Schmitz.

W 2006 r. podjęta została decyzja o ujednoliceniu floty, wybór padł na Volvo i z tą firmą współpracujemy do dzisiaj, systematycznie zwiększając posiadany tabor.

Od początku działalności konsekwentnie rozwijamy naszą firmę inwestując w kadrę, nowoczesne technologie i systemy usprawniające naszą pracę. Osoby zarządzające spedycją i transportem posiadają certyfikaty kompetencji zawodowych.  Kierowcy uczestniczą w szkoleniach z czasu jazdy, przerw , odpoczynków, z obsługi tachografów.

W 2011 r. przenosimy bazę transportową do Ostrowa k. Przemyśla, gdzie otwieramy również biuro usprawniające obsługę transportu i spedycji .

Dzięki nowoczesnym metodom zarządzania, indywidualnemu podejściu do każdego zagadnienia związanego z transportem czy logistyką, możemy zaoferować naszym Klientom kompleksowe i optymalne rozwiązania z dziedziny TSL.

AM-Trans - Transport, Spedycja
Logo AM-TRANS
"A.M.-TRANS"
Artur Dudek, Marian Misiewicz Sp.J.
Adres:

37-732 Medyka
Centrum Handlowe
"Granica" 405 A/60

Adres do korespondencji:
37-700 Przemyśl
Ostrów 418A

Kontakt:

Tel. +48 16 672-87-10
Fax. +48 16 672-87-12

Tel. kom. 601-058-161

email: amtrans@o2.pl
Menu:

» Start
» O firmie
» Oferta
» Transport
» Spedycja
» Sport
» Kontakt
» Strefa Klienta
» Wycena Transportu