AM-Trans


NASZA OFERTA:
  • spedycja krajowa
  • spedycja międzynarodowa
  • transport międzynarodowy
  • transport krajowy
  • magazynowanie


Trans.eu Certified Carrier
TRANSPORT
Oferujemy szeroki wachlarz usług transportowych, stworzony z myślą o wymagających Klientach i dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Na każdym etapie realizacji usługi w transporcie drogowym międzynarodowym i krajowym służymy pomocą i fachowym doradztwem.

Do dyspozycji przeznaczamy nowoczesne ciągniki siodłowe Volvo z naczepami Schmitz i Krone o ładowności do 24 ton. Nasze jednostki spełniają najnowsze wymagania europejskie dotyczące bezpieczeństwa i standardu emisji spalin (EURO V).

Łączność z pojazdami zapewniają telefony GSM oraz systemy lokalizacji pojazdów GPS ( kontrola nad pojazdem i przesyłką, monitoring parametrów trasy, czasu pracy kierowców ), aby zapewnić najwyższą jakość usług transportowych i dostarczyć towar na czas do miejsca przeznaczenia.

Przewozimy materiały budowlane, stal, sprzęt AGD i RTV, chemię budowlaną ,części samochodowe, meble, artykuły spożywcze i wiele innych. Dodatkowo posiadamy zezwolenia na przewóz odpadów na terenie Polski i Republiki Federalnej Niemiec.

Każda przesyłka objęta jest ubezpieczeniem Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym na sumę gwarancyjną 300 000 EUR. Ponadto proponujemy naszym Klientom ewentualne dodatkowe ubezpieczenia ładunku Cargo.

Świadczone przez nas usługi transportowe charakteryzują się najwyższą jakością. Przez wszystkie lata funkcjonowania w branży zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam płynnie dopasowywać się do wymagań rynku oraz szybko reagować na zmieniające się warunki.
AM-Trans - Transport, Spedycja
Logo AM-TRANS
"A.M.-TRANS"
Artur Dudek, Marian Misiewicz Sp.J.
Adres:

37-732 Medyka
Centrum Handlowe
"Granica" 405 A/60

Adres do korespondencji:
37-700 Przemyśl
Ostrów 418A

Kontakt:

Tel. +48 16 672-87-10
Fax. +48 16 672-87-12

Tel. kom. 601-058-161

email: amtrans@o2.pl
Menu:

» Start
» O firmie
» Oferta
» Transport
» Spedycja
» Sport
» Kontakt
» Strefa Klienta
» Wycena Transportu